LOGIN 2017 bilietai

Kokią vertę turi Telia Business Summit @LOGIN bilietas?

Telia Business Summit @LOGIN - kartu su Telia Lietuva, AB organizuojamas aukščiausio lygio vadovams skirtas renginys, į kurį dalyviai gali patekti tik įsigiję Telia Business Summit @ LOGIN bilietą arba gavę asmeninį kvietimą į šį renginį. 

Be to, Telia Business Summit @ LOGIN dalyviai gali patekti į visas LOGIN turinio sales, taip pat į specialiai įrengtas Professional networking erdves, kuriose, be kitų Telia Business Summit @ LOGIN bei Professional dalyvių lankysis ir renginio pranešėjai. Dalyviams įsigijusiems šio tipo bilietus, skiriamos prioritetinės vietos visose LOGIN salėse. Gegužės 25 dienos vakare Telia Business Summit @ LOGIN dalyviai yra kviečiami į bendradarbiavimo ir kontaktų vakarą, kuriame dalyvaus ir LOGIN pranešėjai bei Vilniaus meras. Antrąją LOGIN dieną, pasibaigus konferencijos daliai, svečiai yra kviečiami į uždaromąjį renginį LOGOUT

Kokias privilegijas suteikia Professional bilietas?

Dalyviai, įsigiję Professional tipo bilietus į LOGIN 2017 gali lankytis visose LOGIN turinio salėse (išskyrus Telia Business Summit @ LOGIN). Be to, jie gali patekti į specialiai įrengtas Professional networking erdves, kuriose taip pat lankysis ir Telia Business Summit @ LOGIN dalyviai bei renginio pranešėjai. Gegužės 25 dienos vakare Professional tipo bilietus įsigiję dalyviai yra kviečiami į bendradarbiavimo ir kontaktų vakarą Vilniaus miesto rotušėje, kuriame dalyvaus ir LOGIN pranešėjai bei Vilniaus meras. Antrąją LOGIN dieną, pasibaigus konferencijos daliai, svečiai yra kviečiami į uždaromąjį renginį LOGOUT.

 

Kuo LOGIN bilietas skiriasi nuo LOGIN+LOGOUT bilieto?

Dalyviai, įsigiję LOGIN bilietą, gali patekti į visas LOGIN turinio sales (išskyrus Telia Business Summit @LOGIN).

Dalyviai, įsigiję LOGIN+LOGOUT bilietą, gali patekti į visas LOGIN turinio sales (išskyrus Telia Business Summit @LOGIN) bei yra kviečiami į LOGIN Interneto Apdovanojimų ceremoniją bei renginio uždarymo vakarėlį LOGOUT.

Daugiau informacijos apie bilietų skirtumus rasite čia

Kokią vertę turi LOGOUT bilietas?

LOGOUT bilietas leidžia dalyvauti LOGIN uždarymo vakarėlyje LOGOUT. LOGOUT vyks gegužės 26d. Piano Man Outside.

Dalyviai, įsigiję LOGOUT tipo bilietą, neturės galimybės patekti į LOGIN konferenciją. Norint dalyvauti konferencijoje, būtina įsigyti kitokio tipo bilietą. 

Jei turiu studentams/ moksleiviams skirtą LOGIN bilietą, ar registracijos metu reikės pateikti studento/ moksleivio pažymėjimą?

Taip, registracijos metu reikės pateikti galiojantį LSP, ISIC arba moksleivio pažymėjimą.

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Susisiekite su mumis!

LOGIN 2017 apdovanojimai

Kada bus galima nominuoti darbus LOGIN 2017 Interneto Apdovanojimams?

Darbus LOGIN 2017 Interneto Apdovanojimams galėsite nominuoti nuo 2017 m. vasario mėn. 1 d.

Ar viena įmonė/ vienas fizinis asmuo gali nominuoti daugiau nei vieną darbą?

Taip, kiekvienam vartotojui galima nominuoti neribotą skaičių darbų. Taip pat tas pats darbas gali būti nominuotas ir varžytis dėl apdovanojimo skirtingose kategorijose.

Kada baigiasi darbų nominacija ir prasideda balsavimas?

Nominuoti darbus ir kiekvienam interneto vartotojui už juos balsuoti galima iki pirmojo etapo (viešo balsavimo) pabaigos t.y. iki 2017 m. gegužės mėn. 12 d. 23:59 val. Po šios datos nominuoti darbų nebebus galima; viešas balsavimas taip pat bus uždarytas. Tada prasidės komisijos balsavimas, o laimėtojai bus paskelbti LOGIN 2017 Profesionalų vakaro metu gegužės mėn. 25 dieną. 

Kas sudaro LOGIN 2017 Apdovanojimų komisiją?

Kompetentingą LOGIN 2017 Apdovanojimų komisiją sudaro LOGIN 2016 Apdovanojimų nugalėtojai. 

Per kiek laiko patvirtinamos darbų nominacijos?

Tvarkingos darbų nominacijos darbo dienomis patvirtinamos per artimiausias 24 valandas. 

Kaip užtikrinamas balsavimo skaidrumas?

Pirmąjame balsavimo etape balso teisę turi visi interneto vartotojai (Jūs taip pat galite nulemti LOGIN Interneto Apdovanojimų laimėtojus!), jų identifikacija atliekama Facebook pagalba. Antrąjame etape nešališkai balsuoja LOGIN 2017 Apdovanojimų komisijos nariai, kurie negali balsuoti už savo darbus (tai kasdien atidžiai tikrina mūsų komanda). Taip užtikriname skaidrų balsavimą LOGIN Interneto Apdovanojimuose.

Ką gauna laimėtojai?

Laimėtojai gauna LOGIN 2017 apdovanojimą ir garbingą laimėtojo titulą! Kai kuriuos laimėtojus LOGIN 2017 partneriai apdovanoja ir specialiais savo įsteigtais prizais.

Ar rezultatai apskundžiami?

LOGIN Interneto Apdovanojimų balsavimo procesas yra skaidrus, tad balsavimo rezultatai yra neskundžiami.

Ar nominuotų darbų savininkai automatiškai gauna kvietimą į LOGIN ir/ar apdovanojimų renginį?

Ne, nominuotų darbų savininkai negauna kvietimų į LOGIN 2017.

Į LOGIN 2017 Apdovanojimų renginį (LOGOUT metu) pakviesime tik laimėjusius asmenis (jei laimės komanda - vieną komandos atstovą) likus vienai dienai iki renginio, t.y. 2017 m. gegužės mėn. 24 dieną.

Ar daugiausia visuomenės balsų surinkę, tačiau antrame ture nelaimėję darbai yra apdovanojami?

Taip! Šiais metais tęsiame specialių People's choice prizų tradiciją - šiuos apdovanojimus įteiksime visiems, kurie internete surinks daugiausiai balsų. Kiekvienas toks darbas gaus LOGIN Apdovanojimų statulėlę ir mūsų padėką!

Neradote atsakymo į savo klausimą?

Susisiekite su mumis!