Telia business summit @ LOGIN

LOGIN kartu su AB „Telia Lietuva“ tęsia didelės sėkmės sulaukusį projektą – aukščiausio lygio vadovams skirtą konferencijos dalį, kuri šiemet virsta „Telia Business Summit @ LOGIN“. Pastaraisiais metais šiame renginyje kasmet dalyvaudavo daugiau nei 300 įmonių vadovų iš Lietuvos ir užsienio.

LOGIN Startup Fair

LOGIN Startup Fair yra VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Šis renginys kasmet sutraukia 100+ atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, 50+ vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

LOGIN Game Fest

LOGIN Game Fest jau ketvirtus metus kviečia besidominčius žaidimais ir jų kūryba plačiau sužinoti apie įvairius šios daugialypės industrijos aspektus. Pranešėjai iš užsienio ir Lietuvos studijų dalinsis patirtimi ir idėjomis apie žaidimų dizainą, žaidėjų įtraukimą, rinkodarą, žaidimų studijos valdymą, pasaulinę rinką, virtualią realybę ir kitas temas. LOGIN Game Fest pagrindinis partneris – Nordcurrent, didžiausia žaidimų kūrimo studija Lietuvoje. LOGIN Game Fest organizuoti padeda Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija.