LOGIN Startup Fair yra VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Šis renginys kasmet sutraukia 100+ atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, 50+ vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

Pranešėjai

Andrius
Bičeika

Verslo plėtros vadovas, Revolut

Christian
Thaler - Wolski

Startuolių mentorius ir patarėjas

Davis
Barons

Creamfinance bendraįkūrėjas

Donatas
Malinauskas

Deeper, UAB produkto kūrimo vadovas

Eli
Baran

Savininkas, Inbar bartec technologies

Investuotojai

Christian
Thaler-Wolski

B2B SaaS Startup & VC Fund Advisor

Lloyd
Waldo

Bendruomenės vadybininkas, StartupYard

Don
Ritzen

Steigėjas @ Rockstart Accelerator

Juha
Ruohonen

Founding Partner at Superhero Capital

Kristjan
Laanemaa

Founding Partner @ karma.vc / karma ventures

Startuoliams

LOGIN Startup Fair yra pagrindinis regiono startuolių renginys, atveriantis kelius į naujus vertingus ryšius, kontaktus ir kontraktus. Renginyje dalyvausiantys startuoliai galės parodyti savo stende ir konkurse ant scenos, dalyvauti B2B susitikimuose, pietuose ir vakarienėse su investuotojais, meistriškumo mokykloje ir kituose renginiuose. Registruokitės jau dabar! Registracija galima iki gegužės 1-os dienos.

Hardware District

Išmani techninė įranga šiuo metu pasaulyje išgyvena pakilimą, o tokios sritys kaip virtuali realybė, daiktų internetas, 3D spausdinimas, papildyta realybė tampa vis artimesni kiekvieno iš mūsų kasdienybėje. Šis renginys pristatys Lietuvos techninių kūrėjų darbus ir leis kiekvienam įsitraukti į kūrybos procesą. Visa tai - po atviru dangumi, naujajame Vilnius Tech Park startuolių židinyje!

Investuotojams

Meet 60-80 startups from and beyond the EU!